Thursday
Cloquet-Esko-Carlton vs. Andover, 7:30pm
St. Thomas Academy vs. Hill-Murray, 7:30pm
Friday
Brainerd vs. Roseau, 6pm
Moose Lake Area vs. Becker/Big Lake, 7pm
Crookston vs. Fergus Falls, 7pm
Warroad vs. Detroit Lakes, 7:30pm
Saturday
Moose Lake Area vs. Proctor, 2pm
Duluth Marshall vs. Cloquet-Esko-Carlton, 2pm
St. Cloud vs. Roseau, 2:15pm
Warroad vs. Fergus Falls, 2:15pm
St. Paul Academy vs. Breck, 3pm
Forest Lake vs. Stillwater, 7pm
Eden Prairie vs. Prior Lake, 7pm
Thursday
Verndale vs. Bertha Hewitt, 5pm
New London-Spicer vs. Atwater-Cosmos-Grove City, 6pm
Lake Park-Audubon vs. Ada-Borup, 6:45pm
Eagan vs. Lakeville South, 7pm
Prior Lake vs. Burnsville, 7pm
Benilde-St. Margaret vs. Orono, 7pm
Grand Rapids vs. Duluth Denfeld, 7:15pm
Ashby vs. Underwood, 7:15pm
Fergus Falls vs. St. Cloud Apollo, 7:15pm
Montevideo vs. Minnewaska Area, 7:30pm
Hills-Beaver Creek vs. Fulda, 7:30pm
Friday
Minnetonka vs. Chanhassen, 7pm
Coon Rapids vs. Champlin Park, 7pm
Rosemount vs. Lakeville North, 7pm
Cristo Rey Jesuit vs. Hopkins, 7:15pm
Mounds View vs. Woodbury, 7:15pm
Esko vs. Barnum, 7:15pm
Barnesville vs. Breckenridge, 7:15pm
Sioux Falls Roosevelt (S.D.) vs. Edina, 7:20pm
Saturday
Battle Lake vs. Pelican Rapids, 3:30pm
Fergus Falls vs. Detroit Lakes, 7:45pm
Wednesday
Eagan vs. Blaine, 7pm
Lakeville South vs. Farmington, 7pm
White Bear Lake vs. Woodbury, 7pm
Thursday
MACCRAY vs. Lakeview, 6pm
Delano vs. Waconia, 7pm
Barnum vs. Esko, 7:15pm
Deer River vs. Bigfork, 7:15pm
St. Cloud Apollo vs. Fergus Falls, 7:30pm
Breckenridge vs. West Central Area, 7:30pm
Chatfield vs. Fillmore, 7:30pm
Friday
Verndale vs. Bertha-Hewitt, 5pm
Elk River vs. Anoka, 7pm
Rothsay vs. Battle Lake, 7:15pm
Ashby vs. Hillcrest Lutheran, 7:15pm
Saturday
Thursday
Moose Lake-Willow River vs. Princeton, 7:30pm
Friday
Eagan vs. Shakopee, 7pm
Dodge County vs. Breck, 7:15pm
Saturday
Warroad vs. Detroit Lakes, 7pm
*All live streams are subject to change without advanced notice.
Tag(s): Home Featured Hub Exclusives Star Tribune Arrowhead South Ridge Central Lakes Fergus Falls St. Cloud Apollo Heart O'Lakes Barnesville Breckenridge Pelican Rapids Independent Duluth East Grand Rapids Lake Superior Cloquet Duluth Denfeld Little Eight Ashby Battle Lake Underwood Mid-State Detroit Lakes Polar Barnum Esko Moose Lake-Willow River West Central South Atwater-Cosmos-Grove City Wright County Wright County West New London-Spicer