WEDNESDAY

LAKEVILLE NORTH vs. HOPKINS, 10 AM (School Space Media - $$$)

AUSTIN vs. BECKER, 10 AM (School Space Media - $$$)

WHITE BEAR LAKE vs. ROSEMOUNT, 12 PM (School Space Media - $$$)

MANKATO EAST vs. BENILDE-ST. MARGARET'S, 12 PM (School Space Media - $$$)

ROSEVILLE vs. SHAKOPEE. 2 PM (School Space Media - $$$)

GRAND RAPIDS vs. ST. PAUL COMO PARK, 2 PM (School Space Media - $$$)

DETROIT LAKES vs. TOTINO-GRACE, 4 PM

CENTENNIAL vs. ST. MICHAEL-ALBERTVILLE, 4 PM (School Space Media - $$$)

FERGUS FALLS vs. PEQUOT LAKES, 5:30 PM

MONTEVIDEO vs. PROVIDENCE ACADEMY, 6 PM

PEQUOT LAKES vs. FERGUS FALLS, 6 PM (School Space Media - $$$)

ALBANY vs. ROCHESTER LOURDES, 8 PM

LAKE CRYSTAL-WELLCOME MEMORIAL vs. MINNEHAHA ACADEMY, 8 PM (School Space Media - $$$)

THURSDAY

LAKEVILLE NORTH vs. ROSEMOUNT, 10 AM (School Space Media - $$$)

MINNEOTA vs. MOUNTAIN IRON-BUHL, 11 AM (School Space Media - $$$)

CENTENNIAL vs. SHAKOPEE, 12 PM (School Space Media - $$$)

MANKATO EAST vs. BECKER, 12 PM

HAYFIELD vs. CASS LAKE-BENA, 1 PM (School Space Media - $$$)

AUSTIN vs. BENILDE-ST. MARGARET'S, 2 PM (School Space Media - $$$)

TOTINO-GRACE vs. ST. PAUL COMO PARK, 2 PM

MAYER LUTHERAN vs. UNITED CHRISTIAN ACADEMY, 3 PM

GRAND RAPIDS vs. DETROIT LAKES, 4 PM (School Space Media - $$$)

NEVIS vs. HANCOCK, 5 PM (School Space Media - $$$)

MONTEVIDEO vs. ROCHESTER LOURDES, 6 PM (School Space Media - $$$)

WHITE BEAR LAKE vs. HOPKINS, 6 PM

ROSEVILLE vs. ST. MICHAEL-ALBERTVILLE, 8 PM

PEQUOT LAKES vs. LAKE CRYSTAL-WELLCOME MEMORIAL, 8 PM (School Space Media - $$$)

FRIDAY

CASS LAKE-BENA vs. MOUNTAIN IRON-BUHL, 10 AM (School Space Media - $$$)

NEVIS vs. UNITED CHRISTIAN, 12 PM (School Space Media - $$$)

MINNEOTA vs. HAYFIELD, 12 PM

MAYER LUTHERAN vs. HANCOCK, 2 PM(KGLB)

MONTEVIDEO vs. PEQUOT LAKES, 2 PM (School Space Media - $$$)

AUSTIN vs. DETROIT LAKES, 4 PM (School Space Media - $$$)

ALBANY vs. PROVIDENCE ACADEMY, 6 PM

ROSEMOUNT vs. SHAKOPEE, 6 PM (School Space Media - $$$)

MINNEHAHA ACADEMY vs. FERGUS FALLS, 8 PM

SATURDAY

MOUNTAIN IRON-BUHL vs. NEVIS, 9 AM (School Space Media - $$$)

HAYFIELD vs. MAYER LUTHERAN, 11 PM (School Space Media - $$$)

MINNEOTA vs. HANCOCK, 12 PM

ALBANY vs. MINNEHAHA ACADEMY, 1 PM (School Space Media - $$$)

PROVIDENCE ACADEMY vs. FERGUS FALLS, 2 PM

MANKATO EAST vs. ST. PAUL COMO PARK, 3 PM (School Space Media - $$$)

WHITE BEAR LAKE vs. ROSEVILLE, 5 PM (School Space Media - $$$)

TOTINO-GRACE vs. BECKER, 6 PM

HOPKINS vs. ST. MICHAEL-ALBERTVILLE, 8 PM