TUESDAY

HERMANTOWN vs. TOTINO-GRACE, 10 AM (School Space Media - $$$)

ANDOVER vs. PARK CENTER, 10 AM (School Space Media - $$$)

MOUND WESTONKA vs. MANKATO EAST, 12 PM (School Space Media - $$$)

EDEN PRAIRIE vs. EASTVIEW, 12 PM (School Space Media - $$$)

AUSTIN vs. PRINCETON, 2 PM (School Space Media - $$$)

CRETIN-DERHAM HALL vs. OWATONNA, 2 PM (School Space Media - $$$)

ST. CLOUD TECH vs. DELASALLE, 4 PM (School Space Media - $$$)

MOORHEAD vs. WAYZATA, 4 PM (School Space Media - $$$)

GLENCOE-SILVER LAKE vs. MINNEAPOLIS NORTH, 6 PM (School Space Media - $$$)

PERHAM vs. CALEDONIA, 6 PM (School Space Media - $$$)

MORRIS AREA/CHOKIO-ALBERTA vs. MINNEHAHA ACADEMY, 8 PM (School Space Media - $$$)

PEQUOT LAKES vs. ANNANDALE, 8 PM (School Space Media - $$$)

WEDNESDAY

ANDOVER vs. EDEN PRAIRIE, 10 AM (School Space Media - $$$)

RUSSELL-TYLER-RUTHTON vs. HAYFIELD, 11 AM (School Space Media - $$$)

OWATONNA vs. MOORHEAD, 12 PM (School Space Media - $$$)

CHERRY vs. NEVIS, 1 PM (School Space Media - $$$)

HERMANTOWN vs. MOUND WESTONKA, 2 PM (School Space Media - $$$)

SLEEPY EYE-ST. MARY'S vs. BELGRADE-BROOTEN-ELROSA, 3 PM (School Space Media - $$$)

AUSTIN vs. ST. CLOUD TECH, 4 PM (School Space Media - $$$)

SACRED HEART vs. NEW LIFE ACADEMY, 5 PM (School Space Media - $$$)

GLENCOE-SILVER LAKE vs. MINNEHAHA ACADEMY, 6 PM (School Space Media - $$$)

PERHAM vs. PEQUOT LAKES, 8 PM (School Space Media - $$$)

THURSDAY

RUSSELL-TYLER-RUTHTON vs. NEVIS, 10 AM (School Space Media - $$$)

SLEEPY EYE ST MARY'S vs. SACRED HEART 12 PM (School Space Media - $$$)

TOTINO-GRACE vs. MANKATO EAST, 12 PM 

PRINCETON vs. DELASALLE, 2 PM

MINNEHAHA ACADEMY vs. PEQUOT LAKES, 2 PM (School Space Media - $$$)

MOUND WESTONKA vs. ST. CLOUD TECH, 4 PM (School Space Media - $$$)

PARK CENTER vs. EASTVIEW, 6 PM

ANDOVER vs. OWATONNA, 6 PM (School Space Media - $$$)

CRETIN-DERHAM HALL vs. WAYZATA, 8 PM

FRIDAY

HAYFIELD vs. CHERRY, 12 PM

BELGRADE-BROOTEN-ELROSA vs. NEW LIFE ACADEMY, 2 PM

MINNEAPOLIS NORTH vs. MORRIS AREA/CHOKIO-ALBERTA, 6 PM

CALEDONIA vs. ANNANDALE, 8 PM

SATURDAY

RUSSELL-TYLER-RUTHTON vs. SACRED HEART, 8 AM (School Space Media - $$$)

CHERRY vs. NEW LIFE ACADEMY, 10 AM (School Space Media - $$$)

HAYFIELD vs. BELGRADE-BROOTEN-ELROSA, 11 AM

MORRIS AREA/CHOKIO-ALBERTA vs. CALEDONIA, 12 PM (School Space Media - $$$)

MINNEAPOLIS NORTH vs. ANNANDALE, 1 PM

MANKATO EAST vs. PRINCETON, 2 PM (School Space Media - $$$)

EASTVIEW vs. CRETIN-DERHAM HALL, 4 PM (School Space Media - $$$)

TOTINO-GRACE vs. DELASALLE, 5 PM

PARK CENTER vs. WAYZATA, 8 PM